Розсувна скляна перегородка EXTESA

Розсувні перегородки EXTESA: прозора елегантність, що досягла досконалості.
Перше, що впадає у вічі при погляді на цю серію офісних перегородок від італійського виробника ODDICINI – це візуальна легкість і лаконічність. Ніяких деталей, що навантажують конструкцію, мінімум фурнітури. Суворий, сучасний дизайн підкуповує своєю простотою. Можливо, тому ці перегородки стали частіше зустрічатися в багатьох офісах, ресторанах, лаунж-зонах кафе. Відсутність направляючої на підлозі не порушує цілісність покриття для підлоги і дозволяє розставляти стільці для кафе в будь-якому порядку.
Завдяки практично невидимим рамам мобільні стіни EXTESA створюють відчуття повної прозорості. Безшумно ковзаючі по прикріпленій до стелі напрямної, скляні панелі легко наводяться в закрите положення за допомогою пружинного механізму. Основний елемент конструкції – це скляні панелі із загартованого скла товщиною 10мм з верхніми і нижніми шинами з алюмінієвого профілю, які утримують скло і мають стикувальний елемент. Перший стартовий елемент має відповідну частину, яка кріпиться до стіни і забезпечує повне примикання елементу конструкції, монтується до вертикальної площини стіни за допомогою спеціального кріплення. Всі наступні з’єднуються між собою, але не впритул (залишається мінімальний зазор 3 мм).

Ширина однієї панелі варіюється в діапазоні від 800 до 1200 мм. За умови індивідуального замовлення можливе виробництво менш широких панелей.
Двері є повністю заскленою панелью товщиною 70 мм (без урахування ручки). Повна відсутність рам та вертикальних косяків. Максимальний кут відкриття становить 140О.
Верхні напрямні виготовлені із високоміцного алюмінієвого сплаву. Завдяки точному ходінню підшипника в напрямній, панелі мають високу маневреність і тихий хід.
Зонування, що зі смаком адаптується під різні умови та конфігурації, скло в перегородках EXTESA виходить на перший план і дає можливість розкрити весь свій естетичний потенціал. Мобільні стіни цієї серії органічно впишуться в інтер’єр абсолютно будь-якого приміщення, надавши йому легкості та деякої прогресивності. Важливо враховувати місця паркування скляних розсувних перегородок EXTESA, так як у складеному стані вони займають достатньо місця.
Якщо Ви вирішили розмежувати простір свого офісу, кафе чи ресторану за допомогою мобільних стін EXTESA, підготуйте план приміщення з урахуванням місця паркування стулок. Точні виміри висоти, ширини та довжини дозволять менеджерам Office Planning підібрати для Вас потрібну кількість панелей та кріпильних елементів.