Розсувна перегородка E-MOTION & MAXPARETE HSP

Розсувні перегородки Maxparete HSP – звуконепроникне зонування
На відміну від інших систем розсувних перегородок фірми ODDICINI, цей вид мобільних стін буде доречний там, де потрібно швидко розділити простір, забезпечивши при цьому максимально можливу звукоізоляцію, подібно до стаціонарної стіни. Наприклад, захистити конференц-зал, переговорну або створити кілька автономних зон в офісі. З цим завданням розсувні перегородки Maxparete HSP справляються відмінно: шумоізоляція становить 45-55 Дб.
Характеристики основних елементів
Розсувні перегородки Maxparete HSP є незалежними панелями, товщиною 100 мм, що пересуваються по стельовій направляючий за допомогою кулькових підшипників. Кожна панель складається з металевої рами всередині якої розташований електромотор, який при стикуванні панелей приводить в дію верхній та нижній ущільнювач, забезпечуючи при цьому високу щільність та шумоізоляцію. Таким чином, розсувна конструкція стає абсолютно цільною та звуконепроникною. Каркас панелей оброблений ДСП залежно від бажаного естетичного вигляду, фінішне покриття панелей можна вибирати індивідуально. Це може бути ламінування, шпонування дорогими породами дерева, оббивка тканиною, шкірою і т.д.

Якщо до приміщення пред’явлені підвищені вимоги до пожежної безпеки, розсувні перегородки Maxparete HSP можуть бути покриті спеціальним слабогорючим матеріалом (клас горючості Г1). Така різноманітність оздоблень надає не лише розмежувати простір, а й надати йому стильної вишуканості.
Стандартна ширина панелей складає 800-1200 мм. За індивідуальним запитом ширина може бути збільшена. Максимальна висота – 9 м.
Кріпильна система мобільних стін Maxparete HSP виключає пороги, що порушують естетичність і заважають вільному переміщенню кімнатою. Вертикальний підвіс панелей може бути однороликовий або двороликовий, що направляє забезпечує плавне ковзання панелі. У закрите положення панелі наводяться за допомогою двох рухомих елементів вручну або електричним приводом.
Сертифікація та випробування в європейських лабораторіях довели високу звукоізоляційну 45-55 Дб та пожежостійку ефективність мобільних стін Maxparete HSP, а також гідну якість матеріалів, що використовуються. Для кожної індивідуальної поставки мобільних стін можна отримати сертифікацію, але для цього на початку замовлення потрібно повідомити про це, оскільки це лабораторне випробування робиться індивідуально, підтверджується сертифікати відповідності.
Італійські розсувні перегородки Maxparete HSP значно спрощують зонування, стаючи невід’ємною частиною сучасного офісу.
Важливо також враховувати місця паркування панелей у зібраному стані, оскільки вони займають місце у складеному вигляді. Щоб надіслати заявку на розрахунок вартості розсувної перегородки MAXPARETE HSP у запиті на прорахунок вкажіть висоту, довжину та ширину приміщення, яке Ви хотіли б розділити перегородками, а краще надішліть план приміщення і ми порадимо Вам як найкраще все реалізувати, щоб це було максимально зручно та функціонально.