Розсувна перегородка Domino

Розсувні перегородки Domino – ідеальне рішення для швидкого поділу наявного простору. Простота в експлуатації та мобільність зробили їх універсальним способом зонувати офіс, кімнату, терасу чи балкон. Підходять вони і для спортзалів, кафе та ресторанів.
Завдяки своїй безшумній розсувній системі та невеликій товщині (50 мм), мобільні стіни Domino забезпечують доступ світла та легке розмежування внутрішнього простору. Вертикальні профілі призначені для окантування засклених панелей і збільшують безпеку всієї конструкції. Скло або інший матеріал-заповнювач повністю укладено в алюмінієву раму, що відкриває великі можливості вибору оздоблювальних матеріалів. Забезпечувана звукоізоляція становить приблизно 25-30 Дб.
Особливості монтажу та переваги Domino
Монтаж перегородок здійснюється за допомогою лише верхньої напрямної, вздовж якої і рухаються панелі. Ковролін, плитка або ламінат при цьому залишаються непошкодженими. Трансформована конструкція Domino дозволяє вставляти дверний елемент у будь-якій точці конструкції. Кожен елемент має 2 розсувні гумові блоки, з’єднаних з рухомими частинами за допомогою м’яких ущільнювачів. При дії на них спрацьовує механізм фіксації панелей.

Переваги мобільних стін Domino:
• можливість безшовного монтажу спрямовуючої рейки на будь-якому типі стелі;
• мала вага всієї конструкції;
• панелі фіксуються незалежно одна від одної, що забезпечує додаткову безпеку;
• надійна фурнітура;
• простий механізм закривання.
Варіанти заповнення перегородок Domino
Залежно від матеріалу-заповнювача перегородки Domino бувають глухими або прозорими. У першому випадку профілі заповнюються ламінованим ДСП. Способів прикрашати такі перегородки просто маса: нанесення вінілових шпалер, брендування, фарбування в будь-який колір.
Що стосується прозорих перегородок, залежно від бажаної міцності, вони можуть бути заповнені одинарним загартованим склом товщиною 6 мм або подвійним склопакетом 46 мм. Крім склопакета, всередину можуть монтуватись жалюзі для забезпечення приватності. Обмежень в обробці скла практично немає. Існує маса методів, що дозволяють перетворити мобільні стіни на сміливий та незабутній акцент: травлення, нанесення плівки з будь-якими зображеннями.
Алюмінієві профілі також забарвлюються в будь-який колір за бажанням клієнта.
У складеному стані панелі займають додатковий простір, так звані «місця паркування». Для коректного формування Вашого замовлення менеджерам Office Planning знадобиться план і висота приміщення, в якому будуть стояти мобільні стіни Domino. Щоб надіслати заявку на розрахунок вартості розсувної перегородки Domino у запиті на прорахунок вкажіть висоту, довжину та ширину приміщення, яке Ви хотіли б розділити перегородками, а краще надішліть план приміщення і ми порадимо Вам як найкраще все реалізувати щоб це було максимально зручно та функціонально.