Розсувні перегородки

Продажа монтаж с гарантией 3 года
РОЗСУВНІ ПЕРЕГОРОДКИ

Виробництва італійської фабрики Oddicini

01

Розсувна перегородка DOMINO

Розсувна перегородка DOMINO горизонтальний верхній підвіс направляючої на роликовому механізмі, відсутність підлогових напрямних.

02

Розсувна перегородка MAXPARETE

Розсувна перегородка MAXPARETE HSP з високою звукоізоляцією 46-56 Дб, горизонтальний верхній підвіс напрямної на роликовому механізмі, відсутність підлогових направляючих.

02
03

Розсувна скляна перегородка EXTESA

Розсувна скляна перегородка EXTESA горизонтальний верхній підвіс напрямної на роликовому механізмі, відсутність підлогових направляючих.

Розсувні перегородки

Головне призначення розсувних перегородок – швидко змінювати конфігурацію використовуваного простору. Там, де необхідно зонувати велике приміщення, розсувні перегородки стають чудовим рішенням. Вони широко застосовуються в офісах, конференц-залах, салонах краси, готелях, на літніх терасах, а також навчальних закладах.

Розсувні перегородки або мобільні стіни Oddicini призначені для поділу приміщення на зони без серйозних архітектурних втручань. Верхня направляюча кріпиться на рівні з підвісною стелею. У той самий час в підлогі направляючі повністю відсутні. Це дозволяє моделювати зони приміщення під різні завдання, роблячи їх індивідуальними. Міжкімнатні перегородки дають змогу легко моделювати простір, відкриваючи широкі можливості для дизайнерської думки.
Розсувні перегородки Oddicini є інноваційним рішенням для клієнта, забезпечуючи йому високу акустичну захист під час поділу двох просторів. Грамотне розташування міжкімнатних перегородок забезпечує найвищий рівень звукоізоляції: до 55 Дб. Шумоізоляція досягається за рахунок напівавтоматичного ущільнювача у модулях перегородки. При контакті з наступним елементом ущільнювач замикається, створюючи монолітну стіну. Незважаючи на технологічно складну конструкцію, міжкімнатні перегородки мають ряд переваг:

  • зручність в експлуатації та догляді;
  • раціональне використання простору;
  • не потрібні спеціальні знання для їх використання.
    Найчастіше використовуються глухі розсувні перегородки (сендвіч-панель, ДСП). Вони забезпечують звукоізоляцію від 43 до 55 Дб, що особливо актуально для житлових приміщень. Для фітнес-залів та ресторанів краще підходять скляні розсувні перегородки. Легкі та прозорі, вони ідеально підкреслюють стиль будь-якого приміщення. Крім того, склу можна надати ефекту тонування, що вносить додатковий штрих в загальний дизайн інтер’єру.

Розсувні перегородки Oddicini мають два варіанти вертикального підвісу: однороликовий та двороликовий. При виборі системи розсувних перегородок важливо враховувати місця паркування.