ФАЛЬШПІДЛОГА

Каталог

Як вибрати фальшпідлогу?

Правильно вибрати фальшпідлогу непросто. Для того, щоб визначитися з його типом, необхідно знати деякі особливості та нюанси. Насамперед слід відповісти на чотири ключові питання:

01Какие нагрузки на плиты фальшпола являются допустимыми для вашего помещения?

Навантаження визначаються за допомогою трьох найбільш значущих показників:

гранично допустиме (критичне) навантаження;

гарантоване точкове навантаження;

гарантоване розподілене навантаження.

Точкове навантаження передбачає здатність будь-якої зони основи плити фальшпідлоги розміром 2х2 см витримувати певну вагу. Для того, щоб вирахувати значення цього показника, виробник проводить тестування, планомірно збільшуючи навантаження на центральну частину панелі доти, доки вона не зламається. Навантаження в момент перед руйнуванням називається гранично допустимим або критичним. Якщо під час випробування не використовувати стрінгерні конструкції, то нестійкою частиною плити до руйнувань є середина краю. При цьому припустиме навантаження зменшується майже на 20%. Цей показник і є гарантованим точковим навантаженням.

Параметр гарантованого розподіленого навантаження означає максимально можливу вагу, яка несе будь-яку ділянку підлоги розміром 1х1м. Незалежно від габаритів та ваги предметів, які будуть перебувати в приміщенні, рекомендується віддавати перевагу фальшпідлозі, яка витримує навантаження щонайменше вдвічі більше допустимої. У місцях розміщення важкого обладнання рекомендується встановити металеві плити. Якщо це не зробити, плити можуть деформуватися.

Залежно від здатності навантаження плити фальшпідлоги діляться на три класи:

02Какие нагрузки на плиты фальшпола являются допустимыми для вашего помещения?

Визначившись із міцністю та навантаженнями, потрібно вирішити, які протипожежні характеристики має володіти фальшпідлогою відповідно до норм пожежної безпеки конкретного приміщення. Регульована стійка сама по собі негорюча (зазвичай, вона зроблена з оцинкованої сталі). Плити із різних матеріалів мають різні показники горючості. Найбільш займисті вважаються плити з ДСП, пресованого під високим тиском. Залежно від використання вогнезахисних складових у процесі виробництва плити можуть відноситися до різних груп горючості (Г1, Г2, Г3, Г4). Аналогами цих груп горючості є європейські стандарти REI30 чи REI45. Стійкість до загоряння плит фальшпідлоги, виконаних з металу або покритих оцинкованим сталевим листом значно краще відноситься до групи Г1. Такі самі характеристики мають панелі, які складаються з сульфату кальцію. Єдиний вид фальшпідлоги – металевий – відноситься до категорії негорючих.

03Какими антистатическими свойствами должен обладать фальшпол?

Електростатичні характеристики обумовлюються типом приміщення, в якому здійснюватиметься монтаж, та його цільового призначення. Наприклад, в серверних, електропідстанціях і операторських для покриття підлоги застосовуються спеціальні види фінішних покриттів: струмопровідні (1кОм-0,1Мом), струморозсіювальні (0,1Мм-10мм) і антистатичні (більше 10мм). Такі панелі мають мідні струмопровідні вставки. Для всіх варіантів реалізації може здійснюватися заземлення опорної конструкції.

04 Какой уровень влажности в помещении, в котором будет установлен фальшпол?

Панелі із сульфату кальцію за своїми властивостями багато в чому поступаються панелям з інших матеріалів. Головна причина – вони мають низьку опірність до вологи. Навіть мінімальна вологість повітря або попадання невеликої кількості води може призвести до того, що плити з ДСП повздуються.

Плити із сульфату кальцію навпаки – відмінно реагують на воду, крім того, вологе прибирання такої фальшпідлоги з фінішним покриттям допустиме. Для більш прохідних ділянок, що вимагають регулярні вологі збирання, добре підійдуть плити з керамічним покриттям.

Плити із сульфату кальцію навпаки – відмінно реагують на воду, крім того, вологе прибирання такої фальшпідлоги з фінішним покриттям допустиме. Для більш прохідних ділянок, що вимагають регулярні вологі збирання, добре підійдуть плити з керамічним покриттям.

Плити, в основі яких є металева капсула зі спіненим пінобетоном, повністю стійкі до води. Однак перестаратися з вологим прибиранням не варто, т.к. вода може негативно вплинути на комунікації під фальшпідлогою.

За бажанням клієнта всі елементи фальшпідлоги можна підібрати індивідуально. Щоб отримати консультації, зверніться до спеціалістів Office Planning.

Office Planning – лучшее решение для вашего бизнеса